Pazartesi, Ekim 19, 2009

pkk geliyor derken geldi

Hükümetin başlattığı demokratik açılım sürecine destek vermek amacıyla, Abdullah Öcalan'ın talimatıyla Türkiye'ye gelen 34 kişilik PKK'lı grup Habur Sınır Kapısı'ndan giriş yaptı.

Evet %47 memnunmusunuz şimdi ? bu gördüğünüz 34 kişilik grupta mutlaka askerlerimizi şehit edenlerde var gördüğünüz gibi çok rahatlar çünki türkiyede hesap sorulmayacak onlardan, ne yazıkkı 20 yıldır ölen askerlerimizin kemikleri sızım sızım sızlayacak barış kisvesi altında, evet tekrar soruyorum bu tablo karşısında mutlumusunuz ? bunlara gazi maaşıda bağlarlar burası türkiye.

O ARTIK MUTLU

Pazar, Ekim 11, 2009

Öcalan muhatap alınmazsa Türkiye ALT ÜST OLUR muşşşş

DTP Eşbaşkanı Emine Ayna çok tartışılacak sözler sarfetti.
Kürt açılımında Öcalan muhatap alınmazsa Türkiye altüst olur' diyen Ayna kaosun,çatışmaların bütün şehirlere sıçrayacağını söyledi...


Bu sözleri bu resimde gördüğünüz eşşek boku söyledi.
Gelde dilinin frenleri patlamasın bakalım. Bu kadın kılıklı soysuz acaba nereden kaçmış ve şimdi nereye nasıl gelmiş? Bu sorunun cevabini hergün telli duvaklı cici demokrasiden bahseden sözde demokrası soytarılarına sormak lazım. Susturun bu yaratığı. Bunlar dağ artması kirli yaratıklardır. Siz bunların parfüm kokusuna aldanmayın. Ben bunları iyi tanırım. Bunların yanından bir geçenin bir daha iflahı gelmez. İşte bunlar bugün Türkiyeyi ikji parmak üzerinde oynatıyorlar. Bunlar insan yerine konulurken bunlara bir zamanlar haddını bildirenler şimdi teslimiyetçilere hesap veriyorlar. Ey Allahım, bunun hikmeti nedir acaba?
HIHI TÜRKİYE ALT ÜST OLUR ANCAK ALTINDA SİZ KALACAKSINIZ BU BELLİ..

Dejavu Nedir ?

Her insan zaman zaman yaşadığı bir olayı yaşamış, veya gördüğü bir yeri daha önce görmüş gibi hisseder. Beynin bu algı bozukluğuna dejavu denir. Bu algı bozuklunu yaşayan insanların bazıları, bazen kendilerinin doğa üstü güce sahip olduklarına veya daha önce yaşadıkları “rekarnasyon” hissine kapılırlar.
Ara sıra olan bu durum normal kabul edilir. Fakat bu hisse kapılma sıklığı artıyorsa örneğin haftada bir iki kez veya her gün olmaya başlamışsa altta bir hastalık aramak gerekir...