Cumartesi, Ocak 23, 2010

Türkiyenin özenti embesil gençliği

Hep siyasetmi yazacağız birazda ülkemizin geçnliği hakkında yazalım !
Nedense ülkemizde gençlik fark ettiyseniz birşeyler üretmekten çok uzak yani ileri düzeyde bir icat yapan dünyada yankı yaratcak kadar birşeyler yapabilen çıkmıyor genel profilimiz ise şöyle
2 şişe biraz veya benzeri alkol tüketince bunu büyük marifet yaptım sanmak ve bunu günlerce arkadaşlarına bi bok yemiş gibi ballandıra ballandıra anlatmak.
İddaa ve benzeri bahis oyunları oynamak ve arkadaş muhabbeti arasında şu takımmı yendi bumu yendi tartışmaları

Aynaya bakmadan hangi tipte olursa olsun tek kulağa küpe takmak , ve bunun kendisini entel dandet yaptığını sanmak veya yakıştığını sanmak hatta artık ülkede her 10 erkek gencin 8 inde küpe olduğunuda hesaba katarsak iş dahada vahim bir hal almaya başlar.
Bu liste uzayıp gider ve yazacak zamanım yok şuanda ,) gençliği boyunca nekadar aptal ve vatanı milleti için hiçbir yarar sağlamayacak hatta kendisi için bile hiçbir katkı yapacak bok yemeyip yaşlanıp gidiyorlar sonrada emekli kuyuruğunda araya kaynak yapmaya çalışıyorlar :D ottam boktan muhabbetler işte, ottan fark nedir size bir sorun kendinize ? ve ülkemizde ünivesteye gidenlerin %40 ı ortam yapmak için %10 u aile zoruyla %20 si iş bulamamaktan korkup ortalarda boş dolaşmamak için , % 20 si belirli bir hedef ama geleceği olmayan monoton durgun hedefler için , %10 ise birşeyler yapabileceğini gerçekten kanıtlamak için.
Bu yüzdelikler hoşunuza gitmesede gerçeğin ta kendisi !

Demokrasi münasip biyerine girsin AKP

Efet demokrasi diye aylardır ağzında salyalar saçan akp ye Türkiye anayasa mahkemesi tarafından tokat gibi cevap geldi !
Askere sivil mahkeme yolu iptal edildi oy birliği ile !

Ve bazı yerlerde bazı yorumlar okudum , bu kararın demokrasi için bir balta olduğunu ve ülkeyi geriye götüreceğini felan mırıldamış bazı yandaş aç köpekler örümcek kafalar. Ulan madem AKP demokrasi için çalışıyorda neden dokunulmazlıkları kaldırmaktan bahsetmiyor ? bumu demokrasi ? önce dokunulmazlıkları kaldırsın sonra askere sivil yargıyı açsınlar ozaman kimse ses edermiydi sence ? gerizekalı tarla fareleri sizi ! noldu şimdi ? ağzınızın payını aldınızmı yobaz eşşekler, götünüzün bokuyla tsk ile uğraşacak adammısınız ?

AKP andavallığa devam ediyor biyandan tekel işçileriyle atışıyor hatta meclis kürsüsünde işçilerin liderine sen kimsin haddini bil diyor , ve kendi halkına bile kasımpaşalı ayakları yapıyor. İşte böyle ülkemizi şaka gibi bir başbakan yönetiyor !! o başbakanı izledikçe insan hayretler içine düşüyor.. bazen inanın ben başbakanımızın okuma yazma bile bildiğinden şüphe eder duruma geliyorum...

Çarşamba, Ocak 13, 2010

Çarşamba, Ocak 06, 2010

Kozmik yalanlar kozmik yobazlar


Bülent arınç'a suikast yalanıyla başlayan tsk yı sindirme operasyonu son sürat devam ediyor.
Şimdi arkadaşlar biz halk insanı olarak düşünüyoruz ve bir insan bir insana suikast yapılmasını emrederse bunu bir kağıda bir belgeye yazarmı ? yani siz birine şunu öldür al buda belgesi mi dersiniz ? biliyorum siz bile gülümsediniz :) yok böyle bişey ! Kozmik oda da ne aranıyor bokmu aranıyor ? hepsi danışıklı dövüş gibi kozmik mozmik halkı yapay gündemler ile uyutmaya devam tabi, halk olarak dahada merak etmeye başladık, böyle bir belge orda olamayacağına göre. Oda da arama yapan hakim veya savcıya dün itibarıyla 8 adet keleş mermisi yollanmış ! bak bak sen şimdi bunuda hemen TSK ya bindirmeye çalışır bu yobazlar belkide kendileri yolladı :) ( büyük ihtimal kendileri yolladı ) bu iş iycene rayından çıktı AKP milletin gözünün içine baka baka sanki 5 yaşındaki çocuğu kandırır gibi yalan söylüyor, tv lerden islam sömürücü partisinin sözde başı tayyipi izleyin birşey söylediği zaman surat ifadesine herkez dikkat etsin ! Kendi bile inanmıyor yüz mimikleri ap açık sürekli yalan söylediğini zaten belli ediyor, Yeni yılın 2009 dan daha iyi olacağınıda söyledi bal kabağı, Emekliye seçimlere 1 yıl kala uydurmasyon birde zam yaptılar bukadarda olmaz . önümüzdeki yine kömür dağıtımı başlar ey türkiye bikaç paket de makarna yollarlar, aa dur dur ülkenin doğu bölgesinede beyaz eşyalar yollanır özellikle elektiriği olmayan evlere bile.

Bülent arınçın yüzünde ise güller açıyor nedense hiçde öyle suikast korkusu yaşıyor gibi göremedik nedense , genelde tv lerde hüngür hüngür ağlardı tayyiple göz yaşı dökerlerdi hüüüü diye.

Şimdi gelelim AKP nin 7 yıllık büyük icraatlarına
1- 7 yılda yanıbaşımızda bunca yıl kurulmaması için 40 bin şehir verdiğimiz sözde kürt yönetimini kurdular
2- paramızdan sıfırları atarak sözde paramızı değerlendirdiler ancak nedense 200 tl lik banknot çıktı :)
3- Seçimlerden önce cami önlerinde müslümanlık göstersi yapan akp nedense incirlik üssünden amerikaya izin vererek ıraktaki 1.5 milyon ıraklı müslümanın ölümüne sebep oldu ve o süten 4000 e yakın uçak kalkış yaptı ve o uçaklar bomba füze yüklüydü :=)
4- israile katilsiniz dedi ama kendisi 1.5 milyon ıraklının kanlarının ellerinden aktığının farkına varamadı.
5- ülkenin nerdeyse iç savaşa sürüklenmesine sebep oldu ( sanki vahiy gelmiş gibi birden açılım saçılım sıçılım demeye başladı amerikadan gelince )
6- Yabancılar akp ile iyi kalkındı ülkede şuanda satılmadık değerli şirket kalmadı tekel telekom tedaş vs vs liste uzayıp gidiyor hepside yabancı firmalarda
7- Yandaşı ve gizliden yönettikleri deniz feneri gibi bazı yardım kıuruluşları nedense dolandırıcılık hortumculuk ve benzeri yüz kızartıcı suçlardan yargılanmaya başladı, sonrada bu haberlere yayın yasağı koydurdu dikta erdoğan :D
8- Ülkemizde islami burcuva diye bişey ortaya çıktı akp ile birlikte
9- AKP li cumhurbaşkanı Abdullah gül kuzey ıraka gidip basın mensuplarına kürdistan yönetimi diye bir açıklama yaparak yavaş yavaş türk halkının zihnine kürdistan diye bir saçmalığı enjekte etmeye başladı. binlerce şehidimiz varken resmen o cümlesi ile o şehitlerin kemiklerini sızlattı saolsun.
10- Hüseyin üzmez gibi bir yandaş 14 yaşındaki kız çocuğunu taciz eden yazarı sahte adli tıp raporları ile kurtarmaya çalıştılar ancak halkın tepkisi ile onlarda çaresiz kaldılar ve hüseyin abileri kodesi boyladı.
11- Analar ağlamasın diye açılm diye bişey uydurdular ancak bir köylüye ananıda al git dediler !
12- Askerlik yan gelip yatma yeri değildir dediler ama oğlu için bedelli askerlik kanunu çıkartıp ağlunu askerde 20 gün yatırdılar
icraatları böyle uzun uzadıya uzarda uzar ellerim yoruldu artık yaza yaza ...

AKP'ye oy vermek, Siyonizm'e oy vermektir. "Ben köle olmak istiyorum, yok olmak istiyorum" demektir
AK partiye oy vermek artık vatan hainliği ile eş değer görülmeye başladı ülkemizde ! vatan haini olmak isteyen varsa buyursun versin oyunu a.k p ye

“Biz Irak’a müdahale konusunda tereddüt ediyorduk, Tayyip Erdoğan bize cesaret verdi.” (ABD Savunma Bakan yardımcısı Paul Wolfowitz)

Pazar, Ocak 03, 2010

Osman pamukoğlu - HEPAR

Osman Pamukoğlu (d. 27 Aralık 1947, Gerze, Sinop, Türkiye), emekli tümgeneral, yazar ve siyasetçi. Hak ve Eşitlik Partisi'nin kurucusu ve şu anki başkanıdır.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Osman_Pamukoğlu

Bu ülkeye 2. bir kurtarıcı gerekiyordu ve Osman pamukoğlu paşamız türk milletinin imdadına yetişiyor bekleyin yobazlar bekleyin şerefsiz teröristler bekleyin siyasi hırsızlar

Ben daha önceleri hemen hemen hiçbir siyasi partiye destek çıkmazdım, çünki ayrıntılı araştırmalarım sonucu MHP ve CHP de dahil hepside aynı konvoyda yani şöyle açıklarsam sizlere, AKP arabanın sağ koltuğunda CHP sol koltuğunda MHP ise bir arka koltukta.

http://www.hakveesitlik.org.tr/neden-hepar.html
http://www.hakveesitlik.org.tr/neden-hepar-bolum-2.html
http://www.hakveesitlik.org.tr/neden-hepar-bolum-3.html
http://www.hakveesitlik.org.tr/neden-hepar-bolum-4.html
http://www.hakveesitlik.org.tr/neden-hepar-bolum-5.html
http://www.hakveesitlik.org.tr/neden-hepar-bolum-6.html

Yukardaki linklere tıklayıp Osman pamukoğlunun nasıl bir vatan evladı olduğunu ve neden HEPAR ı seçtiğimi sizlerde anlayıp bana hak vereceksiniz !

Yazılarımın devamı fazlasıyla ve tüm gerçekliği ile gelecektir

Cumartesi, Ocak 02, 2010

TSK ya oynanan oyunlar

Sevgili blog takipçilerim sanırım bu bloğu daha öncede birçok kişi takip ediyordu veya bugün ilk defa rastgele ulaştınız, az sonra anlatacaklarımda hiçbir abartma veya başka art niyet yoktur üldkemizin gerçekleridir ve bu tür yazıları birçok kişi yazamıyor,okadar korkutuldu okadar sindirildiki türk milleti bu akp denen yobazlar tarafından resmen tarikata döndüler ! ancak bu ülkede ölümden bile korkmayan bu milletin geleceği için herşeyini feda etmeye hazır kemalist gençler ve insanlarımızda heryerde var, insanlar artık yazmıyor ! sadece başlarını eğip gidiyorlar, ve bized dokanmayan yılan bin yaşasın diyenlerde var, ancak bu yılanlar çoktan hepinize zehrini enjekte etti ! Uyanma zamanı artık ! Sizler efsaneleri kitaplara bile sığmayan türk gençlerisiniz ...
Beni şimdiye dek MECTRUY olarak tanıdınız sanal dünyada ! şimdi ise gerçekten kim olduğumu bu yazılarımdan sonra anlayacaksınız gençler !

2002 seçimlerinde birleşik devletlerde sığıntı olarak yaşayan fetoş hazretleri birleşik devletlerden de destek alarak ( abd usa hiçbirzaman karşılıksız yardım etmez ) satranç oyunu gibi gördüğü ülkemizdeki piyonlarını veya kuklalarının iplerini eline alarak büyük bir örgütlenme ile ve islam örtüsü altında türk milletinin tek zaafı olan islam yani güzel dinimizi kullanarak ülke iktidarına geldi ! ve bundan sonra ülkemiz sistematik olarak abd nin fetoş hazretlerine sunduğu yardım karşılığı istediği tavizleri masaya koydu ve adeta düğmeye bastılar ancak tabiki herşeyi bir anda yapmaya kalkarsalar bunun olamayacağını tahmin ettiler önce ülkenin ekonomisini hedef alarak tüm devlete bağlı telekom olsun elektirik kurumu olsun tekel olsun nekadar ülkenin ekonomik değeri varsa hiç pahasına yabancı firmalara satıldı ! böylece ülkenin ekonomik güç kaynaklarını kontrol dışı bıraktılar ve bu arada vatandaşın ağzınada bir parmak bal çaldılar ufak tefek kanunlar (asla uygulanmayan) .. Bu arada tabiki vatan haini fetoş hazretleride abd de yaşamaya devam ediyor ve TSK ya adamlarını yetiştirdiklerini sızdırmaya çalışıyor ancak büyük ordumuz tabiki bunu fark edip fetoşun oyununu tabiri cazise bozuyor, ve TSK ya sızamayacağını anlayan Fetoş sızması daha kolay olan aslen memurluk sistemine dayalı olan güzide Polis teşkılatına yetiştirdiği adamları yolluyor ve günümüzde polis olmak okadar kolayki bir sınavla olup bitiyor zaten böylece polis teşkılatını uzun süren bir ablukadan sonra hepsini olmasada bir kısmını ele geçiriyor !!

Artık ülkede silahlı güçleride resmi şekilde var ! abd de ise türkiyenin eyaletlere ve fedarel şekle bölünmüş haritaları elden ele dolaşıyor :)
Büyük ortadoğu projesinin asıl amacını size burdan açıklıyorum ve bu bilgileri hiçbir kanalda veya basın kuruluşunda bulamazsınız !
Bu proje gereği türkiye fedarasyon yönetim şeklini alacak Kürdistan fedarasyonu Türk fedarasyonu Ermeni fedarasyonu Azarbaycan fedarasyon
u gibi Irak ın topraklarının bir kısmı azerbeycanın tamamı ermenistanın tamamı hatta yunanistanın ufak bir kısmı türkiyeye bağlanacak ancak federe bir devlet olacak ve bu fedardasyonun adı Ortadağu Fedarasyonu olacak muhtemelen !! Rusya ve avrupa birliğene karşı bir nevi amerika kalesi gibi olacağız böylece amerika rusyanında dibine kadar yanaşmış olacak böylece rusyada tamamen sindirilecek Avrupada. Ülkemizin nüfusuda doğal olarak 150 milyon civarına dayanacak. Asıl amaç budur bir zamanlar dünyaya hükmeden osmanlı torunları , kemalin askerleri bizler oyuncağa ve kuklaya döneceğiz.

ANCAKK ! bunların tek bir engeli var oda TSK ordumuzu tasviye girişimlerine başladılar ve bunun sebebi olarak dayattıkları gerekçe ise 5 yaşındaki çocuğun bile güleceği bir gerekçe, Neymiş efendim türkiyenin hiç düşmanı yokmuş orduya ne gerek varmış orduya harcanan paraya yazıkmış boşa gidiyormuş :) işte bu yobaz eşşekler gerekçe olarak bunu öne sürdüler...
Ulan düzgün yazıyım diyorum ama illa bunlar uslubumuda bozdurcaklar ! tsk ordumuz olmasa ülkemizin ıraktan afganistandan farkı kalırmı ? kalmaz işte bunu çocuklar bile biliyorken kimi kandırmaya çalışıyorlar akıl mantık almıyor arkadaşlarım, böylece işte son günlerde üzülerek izlediğimiz saçma sapan tamamen tsknın hedef alındığı belli olan yalan uydurma haberleri izliyoruz ve TSK gözümüzde aynı güzide yerini koruyor biliyorumki kimsede inanmıyor bu olanlara, şunuda unutmayınki tsk nın komutanı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK TÜR ! atamızın ordusudur dorduya yapılan her saldırı aslına atamıza yapılıyor bu kubilay asteğmenin kafasını kesen yobazların devamı olan parti.. Not: menemendeki olaylara karışıp idam edilenler arasında Bülent arınçın akrabasıda var! parçaları birbirine puzzle gibi yerleştirin ;)

Şimdi bu yobazları geldiği yere (çöplüğe) gönderme zamanı halkın ellerinde, hep o övündükleri demokratik güngeldiğinde birdaha ayını hatayı yapma türkiye yoksa birdaha hata bile yaparken conilere hesap vermek zorunda kalacaksın zaten !

İşte ben MecTruy...